Респіратори багаторазового використання: маски і напівмаски 3М ™

Респіратори багаторазового використання: маски і напівмаски 3М ™Наша продуктова лінійка респіраторів 3M ™ зі змінними фільтрами відрізняється відмінною якістю. Респіратори 3M ™ захистять ваших робітників від промислових газів, випарів і небезпечною дрібнодисперсного пилу.
Респіратори 3M ™ багаторазового використання - це завжди стовідсоткова практичність та надійність. Фільтруючі маски не тільки захищають від шкідливих впливів на органи дихання, але і дуже зручні і легкі у використанні. Різні розміри масок і напівмасок дозволяють індивідуально підібрати засіб захисту, який буде одночасно легким і довговічним, а також володіти різними опціями в залежності від характеру забруднення.
Для респіраторів 3M ™ багаторазового використання розроблено безліч фільтрів, ефективно захищають від газів, парів і аерозолів. Повнолицеві маска, напівмаска 3M ™, оснащена відповідними фільтрами, стає протигазові, протиаерозольним респіратором або захищає від комбінації забруднювачів: промислових газів, випарів і небезпечною дрібнодисперсного пилу.
В залежності від умов навколишнього середовища, вам підійде або напівмаска, що захищає переважно органи дихання, або повнолицеві маска, яка також забезпечує надійний захист очей. Всі напівмаски і повнолицеві маски 3М володіють високою зносостійкістю і не вимагають великих зусиль з догляду.